pro.ro anmeldelser

Seneste anmeldelse

Anmeldelser

Om

deci este rau

am vrut ceva am sunat de mia venit rau,,si sa sun maine,,iar la fel,,tineti lumea asa,,ca pana la urma ca nu mai aveti
trustpilot stars

Oferte bune de la oameni buni!

Cred ca firma d-voastra va ajunge una dintre cele mai tari,pretul,calitatea produselor,garantia oferita,modul in care esti tratat ca si client ,sunt atu-urile care va deosebesc de multi,multumesc pt. serviciile oferite!

Foarte OK

foarte multumit (luat de la ei proc 2500k + placa de basa MSI)
partea si mai tare e ca poti intreba de produse care nu sunt pe site cum am luat eu placa de baza MSI skt 1155

Seriosi si profesionisti

AM comandat un processor mierscuri mau sunat in aceasi zi iar miau spus ca ajunge vineri iar joi dimineata suna curierul la usa, asta spune tot.
trustpilot stars

piese de calitate la pret ft mic

comanda a ajuns bine... a doua zii, sunt multumit de produsele comandate de aici mai ales datorita pretului si a calitatii acestora, o sa mai comand de aici pe viitor :)
trustpilot stars

aproape cel mai bun & sigur compromis bani - calitate, pe încercate

Sper să fiu coerent cititorilor. Scriu încă.."fracturat"/biasat sub/de entuziasmarea/febrilitatea indusă de sculele audio pe care mi le apropii day by day, dintre care şi aceste inovaţii cu "FDD" (nu spun; ceva-ceva se simte-n aer).
Mult aşteptatul sistem Logitech 5.1 x540 a ajuns la mine la câteva zile bune de la comandă şi confirmare (via

mail şi telefon) din cauza zăpezii, acum vreo 2 săptămâni, timp în care l-am probat.
Logitech este marcă încercată de mine şi mai înainte, lucru care-a contat devreme ce-am cumpărat boxele de pe

net.
În tot acest timp n-am apărut c-un review-feedback şi fiindcă îmi merge netul foarte prost/mai mult căzut

decât...
Mi-aş fi tras un THX cu slamming bass dolby/DTS pe lângă "3D stereo"-ul de care o să vă spun.
Nush de ce apare pe siteul Logitech z506 în loc de z906 la capitolul THX. N-ar fi prima asemenea

greşeală...intenţionată cred eu. Revin cu "întăriri" la ăst subiect.
1st thx of choice, deşi doar un 2.1, era z623

(http://www.logitech.com/en-roeu/67/7913)(http://www.logitech.com/en-roeu/search?q=thx).
Zile si nopţi m-am tăăt uitat peste review-uri butonate şi filmate. Aşa că sunt mulţumit de telecomanda pe fir

pe care-o au aceste speakere, cu butonul "matrix" care "leagă" sistemul mai degrabă în serial decât în paralel.

Le-am pus eo în paralel cu ajutorul a 2 sumatoare dar nu-i la fel de bine, nici măcar când intră semnal mono,

ori..cu-atât mai puţin atunci. 'Place că are, unlike the promoted image -tot pe telecomandă, pe lângă bas

control, şi-un buton mute in loc de on/off.
Mai întâi m-am gândit că decât să dau un ban pe un 5.1 ieftin şi low la calitate, mai degrabă să-mi iau un 2.1,

aşa că-mi picară ochii pe z523. La care -şi nu e singurul produs-, revenind la "întăririle" de care ziceam, am

găsit inadvertenţe între răspunsul în frecvenţă anunţat pe site faţă de o poză făcută la cutie (adică în loc de

35Hz pleca de fapt de la 48), şi-am verificat şi prin cineva care avea produsul şi cutia în faţă, în ciuda

"confirmării" de 35Hz low frequencies via mail de la tech-ul Logitech :)
Se pare că 523-urile sunt pe două culori, cu diferenţe de preţ şi, după unele surse, de lărgime de bandă.
Aceleaşi lucruri care nu se pupau le-am întâlnit şi în ce priveşte z323 (de la 40 la 55Hz reproducere lows).
N-am amplificator Nad ori altceva dar folosesc, pentru a-mi plăcea şi mai mult basul şi a apropia diferenţele

dintre medii şi înalte pentru a observa/fi pătruns de mai multe frecvenţe medii, "iZotope Ozone" în care umblu la Gain (i-l iau) şi Ratio (dau maxim) în Bass Compression, lăsând în pace de obicei Threshold-ul, Cutoff-ul, şi umblând puţintel la Valve Equalizer - mărimea camerei, etc.
Ceva ce trebuia spus de la început. Le-am înfipte-ntr-un laptop. I-am plănuit o placa de sunet pe USB cu trei ieşiri pt. 5.1
Altfel... simularea SRS, fie-n Windows Media Player 11, fie-n Winamp "ajutat", dă un ecou şi înalte augmentate nenatural în loc să se arunce clar sunetul măcar ca în căştile cu păcăleală srs, din L în R când asta ar însemna fidelitate (nu mai zic de fidelitatea din căşti-care "fug şi-aruncă" pe toată frecvenţa de 20Hz-200kHz. Acustica depinde şi de aranj în cameră, precum le-am tot mutat, cu şi fără fire prelungitoare.
Pe viitor o să-mi satisfac şi nevoia de "treble knob". Pt. asta am nevoie la aceste "pocnitori pt. adolescenţii de 15 ani" (bas din orice şi cu un tremur/reverberaţii gratuit/-e pe ici -pe colo) precum le zicea un cineva :)
Văd pe site că au fost gândite-n special pentru dinamica jocurilor video, filme, etc-uri de gen (cu indusă nevoie de plastic-boom,

părerea mea, chiar dacă în aceste 'medii' ar trebui să stii cu acurateţe de unde vin paşii.. -o să văd abia după noul soundcard ce poate la acest capitol 5.1 acesta), nu neapărat pentru muzică

ne-...rap.
Pt. a avea medii simt nevoia să dau din buton basul când la ora 10, când la 1 (fără iZotope this where I perm-flag), când la minim -ora 7, ca pt. speech (cu atenţie pe cei 15w ai speaker-ului central), pentru a vedea dacă le regăsesc la maximul de bas -ora 5 ori pus la ora 3 mostly; pt că maximul de bas poate acoperi mediile bogate precum sunetul plin al unui claxon de vapor (dar totuşi nu cu sunet de lighean de sony cică de la 30Hz. Scuzaţi dacă ofensez alţi mass buyers ori ..brand "relatives"..).
Per total, ca un audiofil fără de wharfendale, cambridge, altec, hardon, razer mako... ori alte high-end

(şi) mai..., am parte totuşi de învăluire crescendo cvasi-3D (care mă transpune/transplantează-n melodie :) ) în frecvenţe joase chiar şi la volum mic (de obicei la ora 9 sau 10) (nu mă refer la basul apăsător pe timpan, în ritm de -precum zice bunicul- "bumpa-bumpa", "DJ Bobo tăt shi vrai", care mă acreşte câteodată chiar şi la control bas dat la minim -nu si când e modificat ca mai sus, cu plug in-ul iZotope). Din aceste speakere am câteodată menajant-tandre motoare de Dacie veche-n curte ori tiruri pe drum ori trecând peste vre-un pod de deasupra, if you know what i mean, dar şi... frustrant de inducătoare a gândului de "8grade" de data aceasta nu datorită ci din_cauza aceloraşi "motoare" menţionate acilea (ori, menţinându-o-n registrul acustic = "drivere").
Am revăzut What The Bleep Do We Know şi... 'bagă nişte in-comming 'cutremure' k lumea. Tot vreau să revăd Iron Man cu astea. Au aproape acele vibraţii de "bas puturos ...de iad", pe care le-am auzit o singură dată în nişte căşti aparent simple, când lucram la Radio Iaşi. 'pare rău că nu mai ştiu ce fel de Outlandish or smth. era...
Dacă vreţi ceva un piculeţ mai ieftin 3buie să găsiţi un König cu sateliţi mai "plinuţi" -am cumpărat unul de

Crăciun. Cel mai sigur e totuşi să faceţi o probă sistemelor în jur de 300 de lei cel puţin. Mă bucur că la

x540 n-am distorsiuni la volum maxim (lucru observat mai ales la sub-urile ce bat lateral). Nici la alt 2.1 tot de la ei n-am putut să nu rămân plăcut surprins (X240 - îl găsiţi pe price.ro în prima pagină când ordonaţi crescător după preţ. Parcă zicea că are 10% THX sound. Are un ported/vented subwoofer - acea gaură (tub/cilindru) petru un bas profund dat de aerul dislocat - nu-i cazul se pare, din păcate ori...ba, la z523, unde boxa "down-firing" este cea reală, nu membrana din lateral; care -fie vorba-ntre noi- mă face s-o cumpăr pentru un bas mai "înfundat" dar de calitate. Aş lua eu şi cu wireless bundle, da'..deh - pentru ceva zdravăn tre'be peste 1000 lei şi-am alte priorităţi...vizual-..DSLR-iste ;)
...şi cu asemenea w în RMS +/- orientare către un colţ de dedesubt... se compensează treaba-ntr-un bargain frumuşel la capitolul nevoi :)

promptitudine si seriozitate

servicii ireprosabile si produsul in stare perfecta. recomand chiar daca momentan site-ul pro.ro nu se bucura de aceeasi publicitate ca altele in domeniu. merita incercat.

servicii foarte bune

Comanda a fost livrata in ziua in ziua in care a fost data cu toate ca produsul se afla in stoc la furnizor.
Produsul comandat se comporta excelent (mini tastatura wireless lenovo) si este ideal pt. cei care isi folosesc calculatorul ca media center.

recomand

foarte promti
produsul a ajuns in stare foarte buna si repede
multumesc
recomand

Prompti si eficienti!

Am cautat pe internet un router marca Belkin. Ma interesa sa fie cea mai buna dotare, la un pret in jur de 100 lei. Aici am gasit cel mai mic pret, atat la produs cat si la taxele de livrare. Produsul mi-a fost livrat in 24 ore, la usa. Sint multumit de interfata prietenoasa si atractiva a site-ului web, de serviciile oferite si pret, precum si de calitatea produsului.

printre cei mai buni!

nu numai amabilitatea si respectul cu care am fost tratat, dar si seriozitatea desfasurarii comenzii face ca aceasta firma sa fie printre cele mai bune!

excelent

cel mai mic pret! comanda a ajuns in 24 de ore, nu am mai intalnit asa ceva la alte site-uri. asa mai departe!

Cei mai prompti!!!!

Am comandat o placa video care era in stocul furnizorului nu in stocul magazinului si mi-a fost livrata in aceeasi zi. Foarte tare. Pretrurile sunt foarte ok, oameni foarte seriosi.

O surpriza placuta

cautam un router anume cu price.ro si aici era cel mai ieftin.
in conditiile in care la alte magazine transportul plus eventual taxa de plata ramburs reprezenta 15-25% peste pretul produsului iar pe pro.ro i-am descoperit ca fiind vecini, evident ca am cumparat de la ei.
am comandat dimineata si am ridicat produsul dupa-amiaza, mai repede decit ma asteptam.

Revin cu mii de scuze!

Ca si in titlu, asta e adevarul! revin cu mii de scuze catre aceasta companie. Crezand ca este o firma ca oricare alta, cu probleme la garantie sau produse cumparate de pe barci, am facut marea greseala de a ma exprima fara sa incerc a rezolva problema!

Nu aveau nicio vina! Se intampla, iar referitor la rezolvare, produsele au fost schimbate pe loc! Impresionant!

Multumesc

Promtitudine, rapiditate

Timpul de reactie a personalului este uimitor!
Dar recomandarea mea se refera la preturi!

Bravo!

nota 10 celor de la pro.ro

prin nota 10 + nu cred k mai este de spus multe..preturi bune sub restul magazinelor ..livrare buna .. comunicare buna..recomand cu indredere

profesionisti

Preturi bune. servici de calitate...profesionisti

Profesionisti

Preturi bune. servici de calitate...profesionisti

seriosi si rapizi !

foarte tare ! nota 10 pentru tot !

Provision Software Division kundeservice

Om virksomheden

Magazin online de sisteme multimedia si accesorii IT cu cele mai bune preturi pentru televizoare LCD, laptop-uri, notebook-uri, electronice, camere foto, camere video si accesorii de birotica.

Besøg pro.ro

Elektronik

Mobiltelefoner

Foto & Video

Trustpilots forpligtelser

Læs mere om Trustpilot og vores indsats for at gøre det mere gennemskueligt at handle.

Oplever du at modtage falske anmeldelser på din virksomhedsprofil, vil vi meget gerne høre fra dig. Kontakt Trustpilot her.

Trustpilot Abonnent

Denne virksomhed abonnerer på Trustpilots Business services. Læs mere om vores services for virksomheder.

Ingen virksomheder kan slette eller på anden vis censurere anmeldelser.