uleideulei.ro anmeldelser

Seneste anmeldelse

Anmeldelser

Om

Recomand !

Am comandat uleiul valvoline syn power aflat la promotie si sunt foarte multumit de serviciile oferite. Livrare prompta, produs original si personal amabil ! Plus bonus o cana cu insemnele valvoline! Tin sa le multumesc pe aceasta cale si sa le spun ca si-au mai castigat un client !
Recomand cu toata increderea !
Cu stima, Giorgi Catalin

Profesionalism si Promptitudine!

Foarte multumit de serviciile oferite si amabilitatea angajatilor; Comercializeaza numai produse originale, la preturi fara concurenta!

bravo target

am facut peste 15 comenzi si de fiecare data aceeasi promtitudine plus mici cadouri, pret bun calitate f. buna dialog cu operatorul excesiv de prietenos, BRAVOOOO BAIETI, MARIUS VALCEA

Foarte multumita

Prompti, amabili, foarte ok...recomand :)

Servicii excelente

Desi numele site-ului nu mi-a inspirat incredere deloc, vazand ca pe internet nu exista niciun review negativ la adresa lor am facut si eu o comanda. Astfel am si aflat de ce nu sunt comentarii negative...pentru ca baietii fac o treaba de nota 10. Foarte operativi, preturi bune, am primit in colet chiar si niste mici cadouri. Sunt complet multumit si o sa mai apelez cu siguranta la serviciile lor.
trustpilot stars

Sunt cei mai buni in ceea ce fac .

Am comandat de la ei deoarece au un ulei de calitate buna la un pret foarte bun , sunt foarte multumit de produsele lor si serviciile oferite , foarte promti si deschisi . Recomand .

Bravo!

Preturi excelente, personal foarte amabil si bine pregatit, livrarea de pe o zi pe alta. Cu sigurnata voi mai apela.
Recomand!

cea mai buna alegere

promptitudine, calitate, pret excelent
trustpilot stars

Incredibil dar adevarat !

Preturi excelente,operativitate,personal calificat si foarte amabil.
Am comandat la ora 15 si spre surprinderea mea ,dimineata la 9 am primit pachetul ce continea ,uleiul, filtrele si bonusul din partea firmei.Cu siguranta voi mai apela la serviciile acestui magazin,dupa parerea mea cel mai tare in domeniu.Bravo si nota 10 cu felicitari echipei uleideulei.Tin sa mentionez ca ati mai castigat un client fidel.
In concluzie : Recomand acest magazin online cu caldura!

Cum rar intalnesti in Romania

Preturile sunt foarte bune iar asta nu afecteaza absolut deloc factorul calitate.

Personalul este unul deosebit de amabil, cum nu prea intalnesti in Romania. In plus de asta, in cutie, am gasit si o mica surpriza, pe langa produsele comandate. Nu "plusul" in sine, ci surpriza m-a impresionat.

Le multumesc pe aceasta cale si ii anunt ca tocmai si-au castigat un client fidel.
trustpilot stars

Nespecific romanesc! ;) Inclina spre DE.

Preturi bune! Servire rapida! Profesionisti! Bafta in continuare!;)
trustpilot stars

o super firma cu preturi pe toate buzunarele

foarte multumit de preturi si amabilitate de care am avut parte plus ca am primit un cadou foarte folositor. cu siguranta o sa mai cumpar de la ei ! Sarbatori Fericite !

Excelent

AS dori sa multumesc pe aceasta cale firmei uleideulei.ro pentru serviciile de calitate pe care le ofera. Am comandat 4L+1L ulei Valvoline SynPower 5W40. In maxim 10 minute am fost contactat de un angajat care mi-a modificat comanda in 5*1L pentru a beneficia de oferta promotionala. Foarte putine firme fac astfel de gesturi.

Pe langa produsele comandate, in cutie am gasit si o mica atentie din partea celor de la uleideulei.ro.

Un singur cuvant: EXCELENT!!!

Foarte multumit

Foarte multumit, preturi competitive, produsul primit a fost exact cel din poza de pe site, livrare rapida, personal amabil si prompt. Cu siguranta o sa revin si cu alte comenzi. In concluzie recomand!

Foarte multumit

felicitari

Foarte promti in livrarea comenzilor. Cele mai bune preturi le-am gasit la ei.

Ok!

Totul a decurs rapid...a doua zi am avut produsul comandat plus bonus o cana cu insemnele Mobil 1 ! Deci.....uleideulei :)

Printre primele in domeniu

Consider că este un magazin online de încredere, ce are în spate o echipă conştiincioasă. Am comandat un recipient de ulei de 5L Castrol Magnatec 5W40 cu specificaţia B4 pentru motoare diesel de ultimă generaţie. Uleiul este fabricat in EU,iar eticheta este tipărită în limba germană. Consider că este un produs de top. Recomand cu încredere. Cu respect, în numele echipei uleideulei.ro
Constantin Bursuc din Constanţa

www.uleideulei.ro kundeservice

Om virksomheden

Magazin on-line de lubrifianti auto si industriali,filtre,becuri,antigel,vaseline,aditivi,produse de intretinere si cosmetica auto. Livrare 24/h,produse pe stoc,discount-uri la cantitate,promotii si cadouri zilnic

Besøg uleideulei.ro

Kontaktoplysninger

Ring til 0755.827.438
Vi bor str. Ghecet nr. 2
800024 Galati
Rumænien

Kategori

Trustpilots forpligtelser

Læs mere om Trustpilot og vores indsats for at gøre det mere gennemskueligt at handle.

Oplever du at modtage falske anmeldelser på din virksomhedsprofil, vil vi meget gerne høre fra dig. Kontakt Trustpilot her.

Trustpilot Abonnent

Denne virksomhed abonnerer på Trustpilots Business services. Læs mere om vores services for virksomheder.

Ingen virksomheder kan slette eller på anden vis censurere anmeldelser.